Hurtownia elektryczna Katowice – ABCelektro

  -/1
Ogłoszenie dodał: abcelektro.pl
Opublikowano: 10 czerwca 2019 (2 lata temu)
Kategoria
Lokalizacja
Obłaczkowo 144a,Września

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu są jeszcze kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i renomowanych marek. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Nasi fachowcy służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta wyróżnia się dużą dostępnością polecanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.

Sprawdź: https://abcelektro.pl/content/16-hurtownia-elektryczna-katowice